Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Wyświetlono artykuł "Zgromadzenia publiczne".

Zgromadzenia publiczne

XML

Zgromadzenie publiczne 29.02.2020

W dniu 29.02.2020 r. w godz. od 19.00 do 21.00 na ul.Górzystej w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne zorganizowane przez Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów. Celem zgromadzenia jest uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zgromadzenie publiczne 01.08.2019

W dniu 01.08.2019r. w godz. od 16.30 do 17.15 na płycie Rynku w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne zorganizowane przez Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów. Celem zgromadzenia jest uczczenie 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Zgromadzenie publiczne 12.04.2019

W dniu 12.04.2019 r. w godz. od 18.00 do 19.00 na parkingu przy Al.Jana Pawła II 65 E w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne organizowane przez p.Jolantę Wiśniewską. Zgromadzenie ma formę pikiety stacjonarnej.

Zgromadzenie publiczne 02.03.2019

W dniu 02.03.2019r. w godz. od 17.00 do 18.30 odbędzie się na ul.Górzystej w Ostrowcu Św. zgromadzenie publiczne zorganizowane przez Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów. Celem zgromadzenia jest uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zgromadzenie publiczne 28.09.2018

W dniu 28.09.2018 w godz. od 16.30 do godz.18.30 na skwerze przy ul.Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne

Zgromadzenie publiczne 18.07.2018

W dniu 18.07.2018r. w godzinach od 19.00 do 21.00 na ul.Klimkiewiczowskiej w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne zorganizowane przez Pana Witolda Leśkiewicza.

Zgromadzenie publiczne 01.08.2018

W dniu 01.08.2018 w godzinach od 16.30 do 17.20 na płycie Rynku w Ostrowcu Św. odbędzie się zgromadzenie publiczne zorganizowane przez Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów. Celem zgromadzenia jest uczczenie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.