Zmień rozmiar tekstu: A A A

Lista kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – aplikant Straży Miejskiej w Ostrowcu Św.

Lista kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – aplikant Straży Miejskiej
w Ostrowcu Św.

 

1.         Baran Arkadiusz      -    Ostrowiec Św.

2.         Barański Robert         -   Ostrowiec Św.

3.         Basa Rafał              -   Staw Kunowski

4.         Baziuk Jacek             -   Ostrowiec Św.

5.         Borowiecki Rafał      -   Ostrowiec Św.

6.         Ciszewski Tomasz      - Piotrów

7.         Chluchnik Grzegorz     -   Ostrowiec Św.

8.         Chmielewski Tomasz        -   Ostrowiec Św.

9.         Czaja Piotr              -   Ostrowiec Św.

10.         Czajkowski Krzysztof     -   Ostrowiec Św.

11.         Czajkowski Rafał       -   Ostrowiec Św.

12.         Dąbrowski Piotr         -   Ostrowiec Św.

13.         Deroń Norbert         -   Ostrowiec Św.

14.         Dwojak Mariusz        -   Goździelin

15.         Dyszlewski Piotr         -   Ostrowiec Św.

16.         Gajewska Justyna      -   Ostrowiec Św.

17.         Gardynik Mariusz        -   Ostrowiec Św.

18.         Gębura Marcin           -   Ostrowiec Św.

19.         Głowacki Mariusz        -   Bodzechów

20.         Gołąbek Marcin         -   Ostrowiec Św.

21.         Górczyński Szczepan     -   Ostrowiec Św.

22.         Górniak Michał           -   Chęciny

23.         Grabda Monika          -   Ostrowiec Św.

24.         Gryz Jarosław        -   Ostrowiec Św.

25.         Jabłczyk Sebastian     -   Ostrowiec Św.

26.         Jagliński Mariusz        -   Ostrowiec Św.

27.         Juszczyk Mateusz       -   Przyborów

28.         Kałuża Paweł            -   Szewna

29.         Karbowniczek Magdalena   -   Ostrowiec Św.

30.         Karcz Krzysztof     -   Ostrowiec Św.

31.         Karolczak Krzysztof     -   Ostrowiec Św.

32.         Kasperczyk Mirosław     -   Ostrowiec Św.

33.         Kisiel Jarosław        -   Magonie

34.         Kisiel Ireneusz         -   Jędrzejowice

35.         Klimas Tomasz          -   Ostrowiec Św.

36.         Kłonica Karol             -   Ostrowiec Św.

37.         Kłys Magdalena     -   Ostrowiec Św.

38.         Koniarz Hubert           -   Janik

39.         Kopeć Andrzej          -   Ostrowiec Św.

40.         Kowalski Rafał              -   Ostrowiec Św.

41.         Kończyk Rafał              -   Ostrowiec Św.

42.         Korzeniewska Agnieszka    - Kunów

43.         Kosela Jerzy              -   Ostrowiec Św.

44.         Krupa Szymon          -   Ostrowiec Św.

45.         Kuc Michał           -   Sarnówek Duży

46.         Kwiatkowski Piotr    -   Ostrowiec Św.

47.         Lipicka Aneta             -   Sudół

48.         Lipiec Paweł            -   Ostrowiec Św.

-         2  -

 

 

 

49.         Lis Aneta        -   Brzóstowa

50.         Lis Łukasz           -   Kunów

51.         Łapawa Rafał              -   Ostrowiec Św.

52.         Masternak Tomasz     -   Ostrowiec Św.

53.         Młodożeniec Grzegorz      -   Ostrowiec Św.

54.         Mrozowicz Jacek       -   Ostrowiec Św.

55.         Nadziałek Łukasz      - Piaski Brzóstowskie

56.         Najmowicz Grzegorz      -   Opatów

57.         Nowak Mariusz          -   Ostrowiec Św.

58.         Nowak Wojciech     -   Ostrowiec Św.

59.         Orzech Paweł            -   Ostrowiec Św.

60.         Pałasz Damian          -   Ostrowiec Św.

61.         Papaj Katarzyna    -   Ostrowiec Św.

62.         Piątkowski Waldemar    - Kunów

63.         Pietruszka Marcin      -   Gromadzice

64.         Pieniążek Grzegorz      -   Ostrowiec Św.

65.         Piwnik Przemysław     -   Ostrowiec Św.

66.         Płaza Tomasz          -   Ostrowiec Św.

67.         Polak Grzegorz        -   Sadowie

68.         Polak Marcin           -   Kunów

69.         Religa Grzegorz      -   Ostrowiec Św.

70.         Rugała Paweł            -   Ostrowiec Św.

71.         Ruśkiewicz Łukasz     -   Ostrowiec Św.

72.         Rzepka Magdalena     -   Ostrowiec Św.

73.         Rzepka Hubert           -   Szewna

74.         Słowiński Tomasz        -   Ostrowiec Św.

75.         Sobolewski Łukasz    -   Ostrowiec Św.

76.         Soboń Grzegorz      - Szewna

77.         Stawiński Paweł          -   Ostrowiec Św.

78.         Szczykutowicz Patryk          -   Denkówek

79.         Szeliga Marcin           -   Szwarszowice

80.         Szwajda Robert           -   Ostrowiec Św.

81.         Tęcza Arkadiusz    -   Ostrowiec Św.

82.         Turczński Rafał              -   Denkówek

83.         Winczewski Artur      -   Ostrowiec Św.

84.         Wojciechowski Adam          -   Ostrowiec Św.

85.         Wójcik Jacek             -   Ostrowiec Św.

86.         Zaręba Krzysztof     -   Mirkowice

87.         Zarobkiewicz Maciej         -   Ostrowiec Św.

88.         Zientala Ewelina        -   Ostrowiec Św.